Motor Lublin przegrał sparing z Wisłą Płock

bq8v8037 2020 12 12 150449 2021 01 19 211235

Piłkarze Motoru Lublin przegrali z ekstraklasową Wisłą Płock 1:2 w pierwszym tegorocznym sparingu. Spotkanie rozegrane w Siedlcach składało się z trzech tercji po 30 minut każda. Bramkę dla Motoru strzelił Krzysztof Ropski w 49. minucie. Gole dla Wisły zdobyli: Sheridan w 30. i Obradović w 67. minucie.

Mimo porażki zadowolony z postawy podopiecznych był trener Marek Saganowski: – Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że tak naprawdę trenujemy 7 dni na boisku przy tak trudnych warunkach, oraz to, że Wisła praktycznie za 9 dni zaczyna ligę – są w całkowicie innym etapie przygotowań. Świadczy to o tym, że zagraliśmy pozytywnie – mówi Marek Saganowski.

W kolejnym meczu kontrolnym Motor ma zmierzyć się 23 stycznia z Wólczanką Wólka Pełkińska.