Okazałe zwycięstwo Azotów Puławy

pm azoty 060820 025 2020 08 08 222233 2021 01 31 170952

Efektownym zwycięstwem 44:28 w zaległym wyjazdowym meczu z Chrobrym Głogów, wznowili rozgrywki PGNiG Superligi piłkarze ręczni Azotów Puławy. Podopieczni trenera Larsa Walthera już do przerwy prowadzili 23:17, a w drugiej części znacząco powiększyli różnicę.

Bramki dla Azotów zdobyli: Łangowski 10, Szyba 6, Akimenko i Przybylski po 5, Jurecki i Velkavrh po 4, Seroka 3, Gumiński i Jarosiewicz po 2 oraz Kowalczyk, Rogulski i Zembrzycki po 1.

Drugi trener puławian Michał Skórski tak podsumował to spotkanie: – Każdy mecz po przerwie w rozgrywkach jest ciężki. Cieszymy się, że w tym spotkaniu udało nam się zrealizować wszystkie założenia. Każdy z zawodników dostał odpowiednią liczbę minut w tym meczu. Ponowne wejście w rozgrywki ligowe możemy uznać za udane.

Azoty zajmują 2. miejsce w tabeli PGNiG Superligi. W kolejnym spotkaniu, również zaległym, puławianie w sobotę (06.02) zmierzą się w Płocku z Orlenem Wisłą.