Puławskie lekkoatletki w Centralnym Ośrodku Sportu

kopia kopia plansze sparingi 2 1150x808 2021 02 08 211907

Młodzieżowe lekkoatletki Wisły Puławy: Alicja Sielska, Zuzanna Gozdera i Maja Brodowska razem z trenerem Sławomirem Muratem przygotowują się do sezonu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W ostatni weekend wzięły udział w I Halowym Sprawdzianie Kontrolnym PZLA 2021.

Alicja Sielska zajęła drugie miejsce w kategorii U20 w biegu 60 metrów przez płotki z czasem 8.69 sek. Startowała również na dystansie 60 metrów. Czas jaki osiągnęła podczas tej konkurencji to 7.78 sek. Trzecia była Monika Romaszko z Agrosu Zamość.

Zuzanna Gozdera biegła na dystansie 60 metrów przez płotki w kategorii U18. W finale Gozdera zajęła 2. miejsce z czasem 7.72 sek. Rywalizowała również na dystansie 60 metrów, gdzie osiągnęła czas 7.91 sek.

Maja Brodowska startowała na dystansie 200 metrów i wygrała bieg w swojej grupie wiekowej.

W tej samej imprezie rywalizację w pchnięciu kulą wygrała Paulina Guba AZS-u UMCS-u Lublin, która pchnęła na odległość 17 metrów 28 centymetrów.