Stały fragment zadecydował o wyniku. Motor lepszy od Olimpii

bq8v5647 2021 03 12 070859

Na inaugurację 21. kolejki II ligi Motor Lublin pokonał u siebie Olimpię Elbląg 1:0.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Motor Lublin – Olimpia Elbląg

Rozstrzygająca bramka padła w 87. minucie spotkania. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym rywala najlepiej znalazł się Ariel Wawszczyk, który zapewnił Motorowi 3 punkty: – Trener uczulał nas na to, że stały fragment może zadecydować o tym meczu. Bardzo fajnie zdobyć pierwszą bramkę dla Motoru. Od dawna czekałem, aby ją strzelić. Dzisiaj się to udało.

Z pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie w tym roku zadowolony jest trener lubelskiej drużyny Marek Saganowski: – Bardzo się cieszę z trzech punktów i z tego, że zagraliśmy drugi mecz z rzędu na zero z tyłu. Musimy popracować nad wprowadzaniem piłki w pole karne i szukać więcej gry kombinacyjnej.

Od 73. minuty goście grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Klaudiusza Krasy.

Motor ma 28 punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.