Kolejne zwycięstwo Wisły Puławy. Komplet wyników III i IV ligi piłkarskiej

177766035 4230518353634378 491206188457490396 n 2021 04 25 185203

Do 90 minuty Wisła Puławy bezbramkowo remisowała z KS Wiązownica w meczu 31. kolejki III ligi piłkarskiej. Wówczas jednak sprawy w swoje ręce wziął Ednilson Furtado. Wprowadzony z ławki Portugalczyk pokonał Arkadiusza Cynara dając swojej drużynie 22 zwycięstwo w sezonie.

W drugim niedzielnym meczu Lewart Lubartów także 1:0, ale na wyjeździe, zwyciężył rezerwy Cracovii. Bramkę w 62. minucie zdobył Konrad Nowak.

Pauzowała Chełmianka.

Liderem tabeli pozostaje Wisła Puławy, która ma 12 punktów przewagi nad Sokołem Sieniawa. Wiślacy mają jednak o dwa mecze rozegrane mniej.

W strefie spadkowej znajdują się: rezerwy Cracovii, Stal Kraśnik, Orlęta Radzyń Podlaski, Korona II Kielce, Jutrzenka Giebułtów i Hetman Zamość.

Drugą kolejkę rundy finałowej dokończyli także czwartoligowcy. W grupie mistrzowskiej Włodawianka przegrała z Granitem Bychawa 1:4, a w grupie spadkowej Łada 1945 Biłgoraj uległa Sparcie Rejowiec Fabryczny 0:3.

Po awans do III ligi pewnie zmierza Tomasovia, która ma aż 21 punktów przewagi nad drugim w tabeli Huraganem Międzyrzec Podlaski. Miejsca spadkowe zajmują: Bizon Jeleniec, Łada 1945 Biłgoraj i Unia Białopole.