Piłka nożna kobiet: Polska – Szwecja 2:4. W towarzyskim spotkaniu zagrały piłkarki Górnika Łęczna

21413392 2021 04 14 073551

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet przegrała ze Szwecją 2:4 w towarzyskim meczu rozegranym w Łodzi. We wczorajszym (13.04) spotkaniu zagrały dwie piłkarki Górnika Łęczna. W wyjściowym składzie znalazła się Ewelina Kamczyk, która wystąpiła w pierwszej połowie. W 80. minucie na boisko weszła Nikola Karczewska, zastępując Ewę Pajor, która strzeliła obie bramki dla Polski.

W składzie polskiej drużyny były jeszcze Anna Palińska i Emilia Zdunek, ale całe spotkanie spędziły na ławce rezerwowych.

Był to pierwszy mecz kobiecej reprezentacji pod wodzą Niny Patalon, która w marcu zastąpiła dotychczasowego selekcjonera Miłosza Stępińskiego.