Piłka nożna: Motor o sekundy od zwycięstwa

img 20210407 204314 2021 04 10 201724

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie II ligi piłkarskiej, w którym Motor Lublin zmierzył się na wyjeździe z KS-em Kalisz.

Motor prowadził od 55 minuty po golu Krzysztofa Ropskiego. Gospodarze wyrównującą bramkę strzelili w 3 min. doliczonego czasu gry. Zdobył ją Nestor Gordillo.

Strzelec jedynego gola dla Motoru, Krzysztof Ropski, nie ukrywał rozczarowania. – Jest duży niedosyt. Straciliśmy bramkę w 90 minucie. Mieliśmy już wygrany mecz. Po golu dla nas mieliśmy kolejne sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy, cofnęliśmy się niepotrzebnie i tak naprawdę sami sobie strzeliliśmy bramkę na 1:1.

Motor ma 31 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli. Do lokaty uprawniającej do występu w barażach lubelski zespół traci 7 punktów.