Tomaszowcy narciarze najlepsi w Pucharze Grupy Azoty

179647076 305859567595793 8417473744944252535 n 2021 04 27 201156

Polski Związek Narciarski opublikował końcowe rankingi zawodów o Puchar Grupy Azoty.  Biegacze narciarscy w sezonie 2020/21 uczestniczyli w dziesięciu startach. Do klasyfikacji liczyło się osiem najlepszych wyników.  Po kolejne laury sięgnęli reprezentanci MULKS-u Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, którzy oprócz triumfu w klasyfikacji drużynowej uplasowali się także indywidualnie na czołowych pozycjach.

Wśród juniorek pierwsze miejsce zajęła Anna Berezecka, a wśród juniorów Bartosz Cielniak był trzeci. W kategorii młodzików zwyciężył Szymon Bełz, a Bartosz Kita zajął trzecie miejsce. Również wśród młodziczek Karolina Kuć zajęła trzecią lokatę. Wreszcie w kategorii chłopców drugie miejsce wywalczył Damian Muca.