Azoty rozgromiły Pogoń Szczecin [ZDJĘCIA]

pm azoty 290521 037 2021 05 29 204533

W przedostatniej kolejce rozgrywek PGNiG Superligi piłkarze ręczni Azotów  Puławy wygrali z Sandrą Spa Pogoń Szczecin 35:24. Puławianie już do przerwy prowadzili 20:7.

Rozgrywający Azotów Paweł Podsiadło pozytywnie ocenił występ drużyny:

–  Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Cieszy to, że potrafiliśmy narzucić swój styl gry zarówno w ataku, jak i w obronie. W drugiej połowie w niektórych akcjach zabrakło trochę konsekwencji. Musimy bardziej zwrócić na to uwagę, bo możemy zostać pokarani w dotkliwy sposób. Jednak zwycięstwo cieszy. Został nam ostatni tydzień ciężkiej pracy do ostatniego meczu – mówi Paweł Podsiadło.

Najwięcej bramek dla Azotów zdobyli Akimenko i Dawydzik po 6 oraz Podsiadło i Przybylski po 5.

Azoty zajmują 3. miejsce w tabeli i mają 4 punkty przewagi nad Górnikiem Zabrze, który swoje spotkanie tej kolejki rozegra w środę.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Azoty Puławy – Pogoń Szczecin