Lampart i Hampel z awansem do finału IMP

img 8084 2021 06 09 233651

W środę na torach w Krośnie i Gnieźnie odbyły się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach udział wzięło łącznie pięciu zawodników Motoru Lublin. Do finału weszło tylko dwóch.

W Krośnie w „szóstce”, która zyskiwała przepustkę do finału znaleźli się Wiktor Lampart (11 punktów) i Jarosław Hampel (10 punktów). Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale przegrał Krzysztof Buczkowski, który ostatecznie zajął 8 miejsce. Najgorzej z lubelskich zawodników spisał się Mateusz Cierniak – zajął 11. miejsce.

W Gnieźnie rywalizował Dominik Kubera. 22-latek wywalczył 7 punktów i zajął 10 miejsce.

Do finału IMP zakwalifikowali się: Janusz Kołodziej, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak, Grzegorz Walasek, Wiktor Lampart, Jarosław Hampel, Paweł Przedpełski, Piotr Pawlicki, Oskar Fajfer, Szymon Woźniak, Jakub Miśkowiak, Marcin Nowak i Przemysław Pawlicki. Rezerwowymi będą Kacper Woryna i Norbert Kościuch. Natomiast w finale czekali już Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak.