Zwycięski sparing Motoru Lublin. Do zespołu dołączył nowy zawodnik

217168050 10157685540432047 1453935674181146227 n 2021 07 11 155442

Motor Lublin wygrał z Siarką Tarnobrzeg 2:0 w pierwszym meczu kontrolnym podczas letniego okresu przygotowawczego.

Bramki dla drużyny trenera Marka Saganowskiego zdobyli Michał Fidziukiewicz w 9. i Krzysztof Ropski w 46. minucie. W obu połowach szkoleniowiec Motoru do gry desygnował dwie różne jedenastki. Grali też zawodnicy testowani.

Lubelski klub pochwalił się dziś szóstym transferem tego lata. Do zespołu dołączył brazylijski pomocnik Vitinho. 28-latek po raz drugi będzie grał w Polsce. W 2014 roku trafił do Rakowa Częstochowa, gdzie spędził dwa sezony. Później wrócił do Brazylii, a od końca 2017 roku grał w kilku portugalskich klubach na zapleczu tamtejszej ekstraklasy. Ostatnio bronił barw UD Vilafranquense.

Vitinho związał się z Motorem rocznym kontraktem.