Motor Lublin po porażce z Pogonią

bq8v5522 2021 08 28 194249

Piłkarze Motoru Lublin kolejny mecz w II lidze rozegrają w poniedziałek (30.08). Podopieczni trenera Marka Saganowskiego zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Motor ostatnio przegrał w Siedlcach z Pogonią 2:4.

Jakie wnioski wyciągnął szkoleniowiec po tej porażce? – Musimy bardzo mocno skupić się na grze defensywnej. O ile w tamtym sezonie funkcjonowała ona zdecydowanie lepiej, to w meczu m.in. z Pogonią, w szczególności w drugiej połowie, zabrakło nam wyrachowania, zimnej krwi, balansu w defensywie, co spowodowało, że w 9 minut straciliśmy trzy bramki – mówi Marek Saganowski.

Jak trener ocenia najbliższego rywala? – To dobrze poukładany zespół, który dobrze operuje piłką – podkreśla Saganowski.

A co sądzi o poniedziałkowej przeciwniku i dotychczasowych występach drużyny bramkarz Motoru Seweryn Kiełpin? – Na pewno to zupełnie inny zespół niż w tamtym sezonie. Była tam rewolucja kadrowa. Dobrze weszli w ten sezon. Zależy nam, żeby nasza forma się unormowała. Liczymy, że od kolejnego meczu pokażemy zwyżkową formę i ją utrzymamy.

Mecz Olimpia Elbląg – Motor Lublin odbędzie się w najbliższy poniedziałek (30.08) o godzinie 18.00.