Edach Budowlani Lublin pokonali lidera [ZDJĘCIA]

edach 2021 09 18 223857

Rugbiści Edach Budowlanych Lublin wygrali z liderem tabeli Lechią Gdańsk 29:17 w czwartej kolejce ekstraligi. Do przerwy lubelski zespół prowadził 14:10.

Kapitan Budowlanych Michał Musur na konferencji prasowej przyznał, że Lechia była wymagającym przeciwnikiem: – Postawiła nam bardzo trudne warunki. Pomimo tego, że wynik im już uciekł, pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej naprawdę bardzo mocno nam się postawili. To był bardzo ciężki fizycznie mecz. Udało nam się jednak zrealizować założenia taktyczne. Wiedząc, jaka jest pogoda, wykonywaliśmy dużo kopów. Piłka była śliska i mieliśmy świadomość, że nie będzie łatwo grać szeroko. Z pewnością było to na naszą korzyść, ponieważ w składzie zabrakło nam kilku podstawowych zawodników ataku.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Edach Budowlani Lublin – Lechia Gdańsk

To drugie zwycięstwo rugbistów Edach Budowlanych w tym sezonie.