Motor pokonał Garbarnię. Lublinianie pną się w tabeli [ZDJĘCIA]

blyszko 2021 09 18 202537

Trwa dobra passa piłkarzy Motoru Lublin. W 9. kolejce II ligi „żółto-biało-niebiescy” pokonali Garbarnię Kraków 3:0.

Wynik w 12. minucie otworzył Wojciech Błyszko, dla którego był to drugi gol w sezonie. – Na te bramki, które strzelam ja czy inni koledzy, pracuje cała drużyna, począwszy od bramkarza. Ale cieszę się, że udaje mi się wykorzystywać mój wzrost przy stałych fragmentach gry i strzelać bramki dla zespołu. Byliśmy w tym meczu drużyną zdecydowanie lepszą. Może po strzeleniu bramki w pierwszej połowie trochę zgaśliśmy, ale w drugiej części spotkania już udokumentowaliśmy swoje zwycięstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Motor Lublin – Garbarnia Kraków

Bardzo zadowolony z występu drużyny był trener Motoru Marek Saganowski:

W 60. minucie na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Michał Fidziukiewicz, a w 90. „kropkę nad i” postawił Maciej Firlej.

Z 17 punktami Motor przesunął się na trzecie miejsce w tabeli.