Wisła Puławy remisuje w Stężycy

bq8v0133 2021 09 26 191836

Podział punktów w meczu beniaminków 2. ligi piłkarskiej. Wisła Puławy na wyjeździe zremisowała z Radunią Stężyca 2:2. Gospodarze prowadzili do przerwy 2:0 po golach Bartosza Kuźniarskiego z 19. i Wojciecha Łuczaka z 30. minuty. W drugiej połowie z bramek cieszyli się jednak tylko goście. W 61. minucie Carlos Daniel wykorzystał rzut karny, a 9 minut przed końcem do wyrównania doprowadził Dylan Ruiz-Diaz.

Przypomnijmy, że wczoraj (25.09) drugi przedstawiciel regionu w rozgrywkach Motor Lublin na wyjeździe zremisował z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1.

Po 10 kolejkach gier liderem tabeli jest Ruch Chorzów, który uzbierał 24 punkty. Druga Stal Rzeszów ma 22 punkty, ale rozegrała o jeden mecz mniej. Trzeci jest Motor z dorobkiem 18 punktów. Wisła Puławy uzbierała 15 punktów i plasuje się tuż za strefą barażową.