III liga: porażki Orląt i Tomasovii

pilka 2020 06 18 214041 2020 09 10 203655 1140x570 2021 10 10 182713

Porażki drużyn z regionu w niedzielnych meczach piłkarskiej III ligi. Orlęta Radzyń Podlaski przegrały na własnym boisku z Podhalem Nowy Targ 0:1. Bramkę dla gości tuż przed końcem pierwszej połowy zdobył Patryk Serafin, który wykorzystał rzut karny.

Nie powiodło się także piłkarzom Tomasovii. Beniaminek uległ Stali Stalowa Wola 0:3. Wynik w 71. minucie strzałem z rzutu karnego otworzył Szymon Jopek. Kolejne gole strzelili byli piłkarze Motoru: Sławomir Duda i Daniel Świderski.

W sobotę (09.10) swoje mecze przegrały również zespoły Chełmianki i Podlasia Biała Podlaska. Honor drużyn z regionu uratowała Avia Świdnik, która na wyjeździe pokonała Czarnych Połaniec.

Po 12 kolejkach na czele tabeli pozostaje Siarka Tarnobrzeg. Najwyżej z drużyn z lubelskiego jest Chełmianka, która ze stratą 6 punktów do lidera zajmuje piątą pozycję. Orlęta są ósme, Avia dziesiąta, Podlasie piętnaste, a Tomasovia siedemnasta.