„Zabrakło nam chłodnej głowy”. Azoty pożegnały się z europejskimi pucharami

pm azoty 210921 013 2021 10 03 015351

Piłkarze ręczni Azotów Puławy pożegnali się z europejskimi pucharami. Puławianie w rewanżowym meczu 2. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej we wtorek (28.09) ulegli na wyjeździe Füchse Berlin 29:33 i odpadli z rywalizacji. Wcześniej u siebie również przegrali 24:32.

Zmagania z niemiecką drużyną podsumowują puławscy szczypiorniści Dawid Fedeńczak i Łukasz Rogulski: – Do 40 minuty bardzo fajnie walczyliśmy, a później coś się zacięło. To rywal z topu Bundesligi, który co roku walczy o medale. Fajnie było rozegrać dwumecz z takim przeciwnikiem. Zostawiliśmy dużo serducha na parkiecie i myślę, że to w przyszłości zaprocentuje. Po 40 minucie meczu wyszło doświadczenie rywala, a nam zabrakło chłodnej głowy, żeby utrzymać korzystny wynik. A taka drużyna nie wybacza prostych błędów. Ale i tak zagraliśmy fajne spotkanie, więc kończymy ten dwumecz z podniesionymi głowami.

Najbliższy mecz ligowy z Piotrkowianinem Azoty rozegrają 9 października.