Pewne zwycięstwo lubelskich piłkarek ręcznych

bq8v0648 2022 01 23 194946

Meczem ze Startem Elbląg piłkarki ręczne MKS-u FunFloor Perły Lublin zakończyły drugą rundę rozgrywek PGNiG Superligi. Lubelska drużyna odniosła pewne zwycięstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA: MKS FunFloor Perła Lublin – Start Elbląg

Już pierwsze minuty wskazywały, że będzie to zwycięskie spotkanie. Lublinianki od początku objęły prowadzenie i systematycznie powiększały przewagę. Do przerwy wygrywały 18:8. Po zmianie stron w pewnym momencie miały już nawet 14 goli przewagi, ale potem trochę się rozluźniły, stąd ostatecznie mniejszy rezultat. To był dobry występ bramkarki Pauliny Wdowiak, która została wybrana najlepszą zawodniczką meczu:

Zadowolona z wygranej odniesionej w mocno okrojonym składzie była trenerka MKS-u Monika Marzec:

Lublinianki udanie zakończyły drugą rundę rozgrywek ekstraklasy. Mają tylko 3 punkty straty do Zagłębia Lubin, a już w piątek zaczynają trzecią rundę rozgrywek.

Dziś w hali Globus nie było niespodzianek. MKS FunFloor Perła Lublin wygrał ze Startem Elbląg 32:23.