Kolejne zwycięstwo piłkarzy ręcznych Azotów Puławy

pm azoty 201121 026 2022 02 27 201404

2021-11-20T15:57:24:37 , Fot. Piotr Michalski 2021.11.20. PULAWY . AZOTY PULAWY - WYBRZEZE GDANSK . FOT. PIOTR MICHALSKI

Piłkarze ręczni Azotów Puławy odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach PGNiG Superligi. Puławianie pokonali na wyjeździe Chrobrego Głogów 44:31.

Początek spotkania wskazywał, że Azoty może czekać ciężka przeprawa, bo rywale utrzymywali niewielką stratę. Jednak w końcówce pierwszej połowy puławianie powiększyli przewagę i do przerwy prowadzili 24:19. Początek drugiej części też należał do gości, którzy wciągu zaledwie kilku minut wygrywali już różnicą ponad 10 bramek i ich wygrana była niezagrożona. Najwięcej bramek rzucili – Andrii Akimienko – 9, Piotr Jarosiewicz – 7 i Michał Jurecki – 6.

– Na pewno nie był to dla nas łatwy mecz – mówił po spotkaniu trener Robert Lis:

Azoty zajmują 3. miejsce w tabeli i w kolejnym meczu zmierzą się w piątek na wyjeździe z plasującym się pozycję niżej Piotrkowianinem.