Pierwsza walka o mistrzowski tytuł. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – BC Polkowice

20220409 174503 2022 04 09 185329

19:41: Koniec meczu. Pszczółka przegrywa pierwsze starcie z BC Polkowice 63:65

19:35: Pszczółki przegrywają 57:61

19:30: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin – BC Polkowice 57:58.

19:24: Trudna sytuacja lubelskiej drużyny. Na 5 minut do zakończenia spotkania Pszczółka przegrywa 48:56:

19:09: Do przerwy wszystko układało się pomyślnie, ale trzecia kwarta fatalna w wykonaniu podopiecznych Krzysztofa Szewczyka. Zupełnie zawodzi skuteczność – tylko 4 punkty zdobyte przez lublinianki, a 14 rywalek. W rezultacie Polkowice prowadzą 47:36:

19:00: Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin w finale ekstraklasy koszykarek o mistrzowski tytuł rywalizuje z BC Polkowice. Do przerwy lubelski zespół przegrywa 32:33. Na miejscu jest redaktor Radia Lublin Józef Kufel:

Mistrzowski tytuł wywalczy drużyna, która wygra trzy spotkania. Po meczach w Polkowicach obie drużyny ponownie spotkają się w środę (13.04) w Hali Globus.