Motor Lublin drugi i pierwszy w Tarnowie w dwudniowych zawodach

batch img 0048 2022 05 17 191523

W środę i czwartek na torze w Tarnowie odbyły się dwie rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Pierwszego dnia Motor był drugi, natomiast drugiego dnia zawodnicy lubelskiego klubu zajęli pierwsze miejsce.

W środę w ostatnim biegu zwycięstwo w zawodach zapewnili sobie żużlowcy Wilków Krosno. Motor Lublin zajął drugie miejsce, trzecie przypadło żużlowcom Unii Tarnów. Reprezentanci Texom Stali Rzeszów byli nieklasyfikowani.

Drugiego dnia sytuacja się nieco odmieniała i Wilki oraz Motor zamieniły się miejscami. Tym razem to lubelski klub wygrał, a za nimi uplasowali się zawodnicy z Krosna.

Kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w środę 18 maja w Lublinie. Pierwszy turniej o 11, a drugi o 16:30.