9 medali i tytuł najlepszej drużyny w kraju! Cement-Gryf Chełm triumfuje!

285496227 2125548094285463 2611916739085314630 n 2022 06 05 090057

Cement Gryf Chełm wygrał punktację klubową a lubelskie okazało się najlepsze w klasyfikacji województw w mistrzostwach Polski w zapasach kobiet rozegranych w Bydgoszczy.

W kategorii do 55 kg złoty medal wywalczyła Katarzyna Krawczyk z Cementu a brąz zdobyła jej klubowa koleżanka Anastasia Lebedieva, W wadze do 59 kg drugie miejsce zajęła Anhelina Lysak. W kategorii do 62 kg na drugim i trzecim stopniu podium stanęły dwie kolejne chełmianki Anastasiia Padoshyk i Olha Padoshyk.

W wadze do 65 kg srebro wywalczyła Oktawia Skraińska z Sokoła Lublin, a brązowe krążki Alicja Nowosad i Karina Konarska z Cementu.

Wreszcie w kategorii do 76 kg tytuł wicemistrzowski zdobyła kolejna reprezentantka chełmskiego klubu Daniela Tkachuk.