I liga: Górnik wygrał pierwszy mecz kontrolny

pexels tima miroshnichenko 6078297 2022 06 19 070316

Pierwszy mecz kontrolny rozegrali przygotowujący się do rozgrywek I ligi piłkarze Górnika Łęczna. Podopieczni trenera Marcina Prasoła wygrali z Radomiakiem 1:0.

Tak ten sprawdzian podsumował bramkarz łęcznian Mateusz Kostrzewski: – Pierwszą połowę wyszliśmy optymalnym składem, który jest najmocniejszy na ten moment. Stworzyliśmy kilka sytuacji, ale nie wykorzystaliśmy karnego, strzeliliśmy bramkę na 1:0 do przerwy. Cieszy bramka i fakt, że jesteśmy na „zero” z tyłu. Drugą połówkę oceniam dobrze. Nasza młodzież odstała sporo szansy na pokazanie się. Mecz kończymy z pozytywnym wynikiem.

Sparing mają też za sobą piłkarze II-ligowej Wisły Puławy, którzy pokonali Resovię 2:1. Motor Lublin pierwszy mecz kontrolny rozegra w środę, a jego przeciwnikiem będzie Sandecja Nowy Sącz.