Srebro młodzieżowców AZS-u UMCS-u na pływackich mistrzostwach Polski

swimming pool g0b32df6d6 1920 2021 11 17 140421 750x375 2022 06 04 081324

Męska sztafeta AZS-u UMCS-u 4X200m stylem dowolnym odnotowała najlepszy spośród reprezentantów gospodarzy rezultat w przedostatnim dniu odbywających się w Lublinie pływackich mistrzostw Polski.

W kategorii open Bartosz Piszczorowicz, Filip Lech, Jakub Chodulski i Adam Szczerba zajęli czwarte miejsce, ale w kategorii młodzieżowców uplasowali się na drugiej pozycji.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu – dzień 4

Z wyniku zadowolony jest płynący na ostatniej zmianie Szczerba. – Myślę, że to bardzo udany start w naszym wykonaniu, ponieważ przed sztafetami trochę posypał nam się skład, który miał być początkowo do tej sztafety. Zostało to na szybko wszystko skręcone. Myślę, że to dla chłopaków duże zaskoczenie – srebro w młodzieżowcach. Chyba każdy jest zadowolony.

Dziś ostatni dzień mistrzostw. Eliminacje zaczną się o 9:00, a finały o 15:50.