Świetny występ Szymona Ładniaka w Austrii. Lublinianin najlepszy na Salzburgringu

ladniak 2022 02 05 183424 750x375 2022 06 18 172013

Szymon Ładniak potwierdził dziś (18.06), że bardzo dobrze czuje się na austriackich torach wyścigowych. Po świetnym występie na słynnym Red Bull Ringu, gdzie zajął drugie i czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej i dwukrotnie zwyciężył wśród juniorów, lubelski zawodnik nów pokazał swoją klasę w serii ADAC TCR Germany, w której reprezentuje niemiecki zespół Liqui Moly Team Engstler.

Startując na Salzburgringu, wygrał sobotni, pierwszy wyścig trzeciego weekendu wyścigowego tej serii. W niedzielę (19.06) czeka go drugi wyścig. Początek o 13:45.

Oprócz tytularnego sponsora zespołu Engstler, lublinianina wspierają Lubelski Węgiel „Bogdanka” i Lubelskie. Smakuj Życie.