4 bramki Motoru w Pucharze Polski. Awans lublinian [ZDJĘCIA]

motor 8 2022 07 26 210811

Piłkarze Motoru Lublin pokonali przed własną publicznością rezerwy Śląska Wrocław 4:2 w fazie wstępnej Pucharu Polski. Jako pierwsi na prowadzenie już w 13 minucie wyszli goście za sprawą Igora Maruszaka. 120 sekund później był już remis, a gola dla Motoru zdobył Ezana Kahsay.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Puchar Polski: Motor Lublin – Śląsk II Wrocław

W 24 minucie Śląsk ponownie objął prowadzenie. Tym razem strzelcem gola został Szymon Krocz. Lublinianie jeszcze przed przerwą strzelili bramkę na 2:2, a jej autorem był Filip Wójcik.

Druga połowa należała już jednak jedynie do gospodarzy. W 54 minucie bramkarza drużyny z Wrocławia pokonał Sebastian Rudol. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Michał Król.

W środę (27.07)  inny drugoligowiec z naszego regionu – Wisła Puławy – również w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski zmierzy się na wyjeździe z Radunią Stężyca.