Motor Lublin przegrał w Polkowicach

bq8v2318 2022 07 30 203843

Bez zwycięstwa w rozgrywkach II ligi pozostają piłkarze Motoru Lublin. W 3. kolejce spotkań „żółto-biało-niebiescy” przegrali na wyjeździe z Górnikiem Polkowice 0:2.

Niepocieszony po końcowym gwizdku był szkoleniowiec przyjezdnych Stanisław Szpyrka. – W tym momencie nic tak naprawdę nas nie usprawiedliwia. Powinniśmy wygrać. Mieliśmy ku temu sytuacje. Zdominowaliśmy przeciwnika w pierwszej połowie, szkoda, że nie udokumentowaliśmy tego bramką. Tracimy drugą bramkę na dobicie z kontrataku. Na pewno jesteśmy zadowoleni z gry, chłopcy walczyli. Ale w tej lidze wygrywa się mecze i to dzisiaj Polkowice okazały się tą drużyną lepszą, który trafiły dwa razy do naszej bramki.

W 35. minucie Pawła Budzyńskiego pokonał Egipcjanin Abdallah Ahmed Hafez, a w 86. minucie wynik ustalił Szymon Kiebzak.

Motor zdobył dotychczas tylko 2 punkty, a za tydzień także na wyjeździe zmierzy się z GKS-em 1962 Jastrzębie. Górnik Polkowice z kompletem 9 punktów jest liderem tabeli.