Piłkarze Motoru Lublin pokonali Legię Warszawa!

291501881 10158227850522047 5168513946318746720 n 2022 07 01 192245

Sensacyjny wynik w spotkaniu towarzyskim drugoligowego Motoru Lublin z ekstraklasową Legią Warszawa, które odbyło się w Książenicach. Motor pokonał stołecznych 3:2, choć to rywal dwukrotnie obejmował prowadzenie.

W 12. minucie wynik meczu otworzył Lirim Kastrati, ale już 7 minut później bramką odpowiedział Damian Sędzikowski. Tuż przed przerwą drugiego gola dla Legii zdobył Maik Nawrocki. W 57. minucie wyrównał Mariusz Rybicki. Chwilę potem warszawski zespół czerwoną kartką osłabił Joel Abu Hanna, faulując we własnym polu karnym. Jedenastkę na zwycięskiego gola dla Motoru zamienił Rafał Król.

W spotkaniu trener Motoru Stanisław Szpyrka sprawdził ośmiu zawodników testowanych.

Mecz w Książenicach zakończył zgrupowanie Motoru, które trwało od niedzieli.

W sobotę 9 lipca w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem drugiej ligi „Żółto-Biało-Niebiescy” zagrają w Łęcznej z Górnikiem.