III liga: Orlęta zremisowały z Wisłoką

football gb683b0838 1920 2022 01 20 092245 750x375 2022 08 28 200544

Piłkarze Orląt Radzyń Podlaski zremisowali na wyjeździe z Wisłoką Dębica 3:3 w meczu kończącym 5. kolejkę 3. ligi grupy IV.
Jako pierwsi gola w tym meczu strzelili piłkarze z Radzynia Podlaskiego za sprawą Michała Kobiałki w 36. minucie. Gospodarze odpowiedzieli już 6 minut później, gdy z rzutu karnego trafił Mateusz Jędryas.

Najwięcej emocji w tym spotkaniu było jednak w samej końcówce drugiej połowy. W 74 minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Jędryas. W 78. minucie Sebastian Fedan podwyższył prowadzenie Wisłoki. Jednak gole Sebastiana Kaczyńskiego w 86. i Piotra Kuźmy w 90. minucie dały drużynie z województwa lubelskiego remis.

Orlęta z 10 punktami na koncie zajmują trzecie miejsce w III lidze. Podlasie Biała Podlaska jest 5., Avia Świdnik 8., Lublinianka 11., a Chełmianka 15.