Piłkarze Górnika Łęczna nie sprostali Arce Gdynia [ZDJĘCIA]

bq8v6420 2022 08 14 190353

Piłkarze Górnika Łęczna nadal bez zwycięstwa w rozgrywkach I ligi. Spadkowicz z ekstraklasy w meczu 6. kolejki przegrał z Arką Gdynia 1:2.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Górnik Łęczna – Arka Gdynia

Łęcznianie objęli prowadzenie w 16 minucie po bramce Marcina Biernata. Goście wyrównali w 38 minucie po golu Omrana Haydaryego. Był to pierwszy celny strzał Arki w tym spotkaniu. W drugiej połowie przeważała Arka, a zwycięską bramkę dla przyjezdnych strzelił w 78 minucie Karol Czubak. Górnik w tym sezonie w sześciu spotkaniach zdobył tyko 3 pkt i znalazł się już w strefie spadkowej.

Na konferencji prasowej trener Marcin Prasoł przyznał szczerze:

Powodów niemocy „zielono-czarnych” próbował szukać po meczu obrońca Marcin Biernat.

Kolejny mecz zespół z Łęcznej rozegra 19 sierpnia na wyjeździe z Chojniczanką. Ten zespół zamyka tabelę z dorobkiem zaledwie 2 pkt, ale dopiero jutro (15.08) zmierzy się w Chorzowie z Ruchem.