Mistrzostwa Polski w Lublinie. Tylko jeden medal lekkoatletów z regionu [ZDJĘCIA]

img 20220925 213319 2022 09 25 223233 2022 09 25 231838

Blisko tysiąc lekkoatletów wystartowało na zakończonych w niedzielę (25.09) mistrzostwach Polski do lat 16., które odbywały się w Lublinie. Tylko jeden medal na tej imprezie zdobyli zawodnicy z województwa lubelskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 16

Trzecie miejsce w skoku wzwyż –  z wynikiem 1.81 cm – zdobył zawodnik AZS-u UMCS-u Lublin – Jan Mielniczuk. Mimo to czuje on lekki niedosyt. – Plany były nieco inne – zdobycie złota. Ale i tak się cieszę. To bardzo miły akcent w końcówce sezonu. Nie spodziewałem się, że będę jedynym medalistą z województwa lubelskiego, ponieważ było wielu kandydatów.

W klasyfikacji medalowej triumfowali lekkoatleci z UKS-u Champion Bełchatów, którzy wywalczyli trzy złote medale.