Dobra passa trwa. Motor Lublin pokonał drugi zespół Zagłębia Lubin

img 20221019 224728 2022 10 22 182637

Trwa dobra passa Motoru Lublin. Piłkarze drugoligowca ze stolicy województwa w 16. kolejce rozgrywek wygrali na wyjeździe z drugim zespołem Zagłębia Lubin 2:0. Obie bramki z rzutów karnych zdobył Rafał Król – najpierw w 35. a potem w 90. minucie.

Od 28. minuty Motor grał w przewadze jednego zawodnika po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Szymona Krasińskiego.

Po meczu trener lubelskiej drużyny Goncalo Feio powiedział: – Kiedy się ciężko pracuje, kiedy zespół jest zdyscyplinowany i umie cierpieć, to można myśleć o czymś więcej. Bardzo mi zależało na tym, żeby obalić mit, że nie można rozegrać trzech dobrych meczów w tygodniu.