Piłkarski dreszczowiec we Wrocławiu. Wisła Puławy lepsza od rezerw Śląska

bq8v4012 2022 10 16 184449

Piłkarze Wisły Puławy po szalonej końcówce wygrali w meczu II ligi na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław 2:1.

Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka prowadzili od 58. minuty po golu Adriana Paluchowskiego. W 93 minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Stawny i wszystko wskazywało na to, że zawody zakończą się podziałem punktów. Jednak w 5 minucie doliczonego czasu gry strzałem z rzutu karnego zwycięstwo puławianom dał Mateusz Klichowicz.

Było to ósme zwycięstwo „Dumy Powiśla” w tym sezonie. Puławski zespół z dorobkiem 27 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli i do drugiej lokaty premiowanej bezpośrednim awansem traci zaledwie punkt.

Mimo sobotniej wygranej z liderem – Kotwicą Kołobrzeg – swojej sytuacji znacząco nie poprawił Motor Lublin. „Żółto-biało-niebiescy” z 15 punktami plasują się na 16. pozycji.