„Skuteczność musi się poprawić”. Szczypiorniści Luxiony nie sprostali Viretowi Zawiercie

handball gcda0f3aff 1920 2022 10 24 081253

Kolejne niepowodzenie piłkarzy ręcznych Luxiony AZS UMCS Lublin w 1. lidze. Podopieczni Łukasza Achruka przegrali w 4. kolejce z Viretem Zawiercie 31:34, mimo że do przerwy prowadzili 15:12.

Najwięcej goli – 8 – rzucili Antoni Maciąg oraz Jakub Rycerz.

Przyczyn porażki próbował szukać rozgrywający Jacek Stachowicz. – Pierwsza połowa bardzo fajnie, mocno w obronie. Wykorzystywaliśmy swoje szanse, więc na pewno na plus. W drugiej fajne wejście, zaczęliśmy mocno w obronie, ale niestety bramkarz przeciwnej drużyny troszeczkę nas poleczył. Wiemy, nad czym pracować. Skuteczność musi się poprawić, bo w 1. lidze bramkarze są już znacznie lepsi.

Lubelscy szczypiorniści w kolejnym spotkaniu 29 października zagrają z Orłem Przeworsk.