Wicemistrz za silny dla Azotów. Fatalna druga połowa

pm azoty 051122 035 2022 11 18 211043

Piłkarze ręczni Azotów Puławy wysoko przegrali w Płocku z wicemistrzem Polski Orlenem Wisłą 21:36.

Puławianie pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 6. minucie, ale potem udało im się dotrzymywać kroku faworytowi. Po pierwszej części spotkania przegrywali tylko jednym punktem – 14:15. Jednak w drugiej połowie naszpikowana gwiazdami drużyna z Płocka wyraźnie „odjechała” gościom.

Trener puławian Robert Lis dosadnie podsumował występ swoich podopiecznych: – Zdaję sobie sprawę, że jesteśmy na innymi poziomie sportowym niż drużyna z Płocka, ale patrząc na naszą grę, a właściwie jej brak, w drugiej połowie, nasz występ jest nie do zaakceptowania. Po niezłej pierwszej połowie, drugiej w zasadzie nie gramy.

Najwięcej bramek dla Azotów zdobyli: Piotr Jaroszewicz 6, Bartosz Kowalczyk 3, Ivan Burzak 3.

Puławska drużyna z 20 punktami zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze.