Ostatnie minuty meczu zadecydowały. Koszykarze AZS UMCS przegrali z SKS Starogard Gdański

img 20210522 222346 2021 05 22 225021 2021 10 02 150000

Koszykarze AZS UMCS Start II Lublin przegrali wyjazdowy mecz 1 ligi z SKS Starogard Gdański 94:98.

Spotkanie było wyrównane, a jeszcze 3 minuty i 30 sekund przed jego końcem drużyna Przemysława Łuszczewskiego prowadziła różnicą 6 punktów. Brak skuteczności w ostatnich akcjach spotkania zadecydował jednak o porażce beniaminka. Najwięcej punktów dla lubelskiego zespołu zdobyli: Ciechociński 22 oraz Walda i Stopierzyński po 18.

Dziś (02.10) w Energa Basket Lidze o pierwsze w sezonie zwycięstwo i przełamanie passy czterech porażek z rzędu powalczą koszykarze Polskiego Cukru Pszczółki Startu Lublin.

Drużyna trenera Davida Dedka o 19.30 w Dąbrowie Górniczej zmierzy się z tamtejszym MKS.