Kolejna porażka koszykarzy Startu na własnym boisku

img 20211202 204447 2021 12 02 210829 2021 12 02 211150

Koszykarze Polskiego Cukru Pszczółki Start Lublin nadal bez zwycięstwa na własnym boisku. W kolejnym meczu ekstraklasy podjęli walkę, ale ostatecznie przegrali z Argedem BM Stal Ostrów Wlkp 77:88.

Pierwszą kwartę lubelski zespół wygrał 19:18, ale w drugiej lepszy był mistrz Polski i do przerwy Start przegrywał 43:48. W trzeciej odsłonie gospodarze przełamali rywali i przed rozpoczęciem ostatniej części meczu prowadzili 67:62. Jednak Stal szybko odrobiła straty, wyszła ponownie na prowadzenie i pewnie zwyciężyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Najwięcej punktów dla Startu zdobyli: Kostrzewski 21, Dziemba 14 i Szymański 13.

Lubelska drużyna do tej pory poniosła już 10 porażek i jedynie trzykrotnie wygrała.