Porażka koszykarzy Polskiego Cukru Start Lublin

koszykowka 2021 10 21 094033 750x375 2022 10 27 211222

Koszykarze Polskiego Cukru Start Lublin przegrali wyjazdowe spotkanie ekstraklasy z Eneą Zastalem BC Zielona Góra 67:96.

Na boisku rywala prezentujemy się zupełnie inaczej niż u siebie przyznał na konferencji prasowej kapitan lubelskiej drużyny Mateusz Dziemba:

Lubelski zespół w tym sezonie na własnym boisku jest niepokonany, ale na wyjazdach spisuje się słabo. Potwierdziło to w pełni to spotkanie. Pierwszą kwartę Start przegrał 16:26, a po kolejnej było już 29:48. W trzeciej kwarcie przewaga gospodarzy wzrosła do ponad 20 pkt a skończyło się bardzo wysoką porażką.

Najwięcej punktów dla Startu zdobyli: Melvin – 17, Dorsey-Walker – 15 i Cavars – 12.

To trzecia przegrana lubelskiej drużyny w tym sezonie. Podopieczni trenera Artura Gronka wygrali także trzy spotkania. Wszystkie zostały rozegrane w hali Globus.